Ceres Güneş Kremi Fiyat

Ceres Güneş Kremi Fiyat

Ceres güneş kremi fiyatı pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Ceres güneş kremi birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Güneş kremleri yaz, kış demeden her gün düzenli olarak kullanılmalıdır. Bu sayede ciltte oluşabilecek lekeler, yaralar ve güneş nedeni ile oluşan birçok kötü görüntü ortadan kalkar. Ceres güneş kremi sevilerek kullanılan ve birçok kadın tarafından tercih edilen güneş kremlerinden biri olmuştur. Cildinizin erken yaşlanmasını, erken kırışmasını ve lekelerin oluşumunu önlemek istiyorsanız eğer siz de düzenli olarak güneş kremi kullanarak en değerli hazinenizi bebek gibi koruyup kollayabilirsiniz.

Ceres Güneş Kremi Fiyat

Ceres Güneş Kremi Fiyat

Ceres güneş kremi, güneşten gelen zararlı etkilere karşı oldukça yüksek oranda koruma sağlar. İçeriğinde var olan bileşenler ile leke oluşumunu önler. Leke oluşumunu önleyen en önemli bileşeni melanin ve tyrısinase bileşenleridir. Ceres güneş kremi cildin kendi rengini korumaya ve güneşe bağlı oluşan cilt lekelerini yok etmeye yardımcı olur. İçeriğinde barındırdığı vitaminler sayesinde güneş ışınlarının yüzde var ettiği leke ve kırışıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Ceres güneş kremi fiyatı satışa sunulan yerler nedeni ile farklılık gösterebilir.

Ceres güneş kremi suya dayanıklı olması sebebi ile oldukça uzun süreli koruma sağlar. Tüm cilt tiplerine uygundur. Yağlı, kuru, karma, aşırı kuru, aşırı hassas tüm cilt tipleri Ceres güneş kremini kullanabilir.

Ceres Güneş Kremi Özellikleri

  • Günlük kullanıma uygundur.
  • Suya dayanıklı oluşu ile uzun süre koruma sağlar.
  • Güneşin sebep olduğu cilt lekelerini yok etmeye yardımcı olur.
  • Güneşin neden olduğu cilt hasarlarını da önlemeye yardım eder.
  • UVA- UVB ışınlarına karşı yüksek oranda koruma sağlar.
  • Leke oluşumunu önlemeye destek olur.

Ceres Güneş Kremi Nerelere Uygulanır?

Ceres güneş kremi neredeyse tüm vücuda uygulanabilir. Yüz, kollar, el üstleri, boyun, dekolte ve bacaklara uygulanabilmektedir. Dışarı çıkmadan 20-25 dakika önce sürmeniz yeterli olacaktır. Ceres güneş kremi ortalama 20 dakika içinde etkisini göstermektedir. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce sürmeniz yeterli olacaktır

ilginizi Çekebilir: Evde Yapılıp Satılabilecek Şeyler

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık