1. Anasayfa
  2. Bilim

Dolorex Diş Ağrısına İyi Gelir mi?

Dolorex Diş Ağrısına İyi Gelir mi?
Dolorex Diş Ağrısına İyi Gelir mi
0

Dolorex diş ağrısına iyi gelir mi? Dolorex en güzel ağrı kesicilerden biri olarak bilinir. Bunun yanı sıra diş ağrısına da çok iyi geldiği bilinir. Aynı zamanda bilindik pek çok ağrıyı da geçirmektedir. Kas ağrıları, baş ağrısı gibi pek çok ağrıda etkilidir.

Zonklayan diş ağrısına ne iyi gelir? Zonklayan diş ağrısı çekiyorsanız ağrı kesicilerden dolorex ilacını tüketebilirsiniz. Bunun yanında dişinizi fırçalayabilir aynı zamanda sirkeli suyla gargara yapabilirsiniz. Ayrıca karanfil ya da karanfil yağı kullanmakta işe yarayacak uygulamalardan biridir. Bunun yanında ağrıyan dizinize buz pres yapabilirsiniz. Çok faydasını göreceğiniz uygulamalar arasında son olarak sarımsak ile tampon yapmakta vardır. Sarımsak oradaki mikroplara karşı ağrı kesici görevindedir.

Dolorex Diş Ağrısına İyi Gelir mi
Dolorex Diş Ağrısına İyi Gelir mi

Dolorex diş ağrısı için etkili bir ilaçtır. Diğer ağrı kesicilerden farkı kolay yutulması ve draje şeklinde olmasıdır. Draje şekli daha tatlı bir tat vermektedir. Aynı zamanda oldukça güzel bir tat bırakmaktadır. Bunun yanında oldukça fazla ağrıda etkilidir. Ameliyat ağrılarında bile son derece etki ettiği görülmektedir.

Arveles Diş Ağrısına İyi Gelir mi?

Arveles diş ağrısına iyi gelir mi? Arveles bir ağrı kesici türündendir. Pek çok ağrının yanında diş ağrısı, kas ve iskelet ağrısı, omurga ağrıları, eklem ağrıları, migren ağrıları, sinüzitten kaynaklı baş ağrılarına iyi geldiği görülür. Hafif ve orta şiddetteki ağrıları kesmekte kullanılır.

İlginizi Çekebilir: Belogent Krem Ne İşe Yarar?

Çürük Diş Ağrısına Ne İyi Gelir?

Çürük diş ağrısına ne iyi gelir? Çürük dişlerin ağrıları başa bela bir konudur. Özellikle pek çok kişide bulunan bu sorun dayanılmaz hale gelene kadar çekilir. Dişçi korkusu ya da vakit yaratamamak bunların en büyük sebeplerindendir. Peki, çürük diş ağrısına ne iyi gelir? Hadi hep beraber bakalım; öncelikle kesinlikle gargara yapmamız şarttır. Suyumuz ne soğuk ne de sıcak olmalıdır. İçerisine aldığımız biraz tuz ile güzelce çürük diş üzerine gargara yapmalıyız. Su soğuk ya da sıcak olursa ağrınız daha çok artacaktır. Çürük dişinizi temizleyin. Temizledikten sonra ya karanfil yağı ya da karanfil ile ağrısının dinmesini bekleyin.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir