Karatay Diyeti ile 10 Kilo Verdim

Karatay Diyeti ile 10 Kilo Verdim

Karatay Diyeti ile 10 Kilo Verdim – Karatay diyeti ile zayıflayanlar ardından pek çok kişi bu diyetlere yönelmişlerdir. Kilo verme konusunda oldukça etkili diyet yöntemlerinden birisidir. Aynı zamanda kilo verilmesi de sağlıklı ve dengeli bir biçimde sağlanmaktadır. Bu nedenle insanların sağlıkları açısından da son derecede ön planda yer alan bir diyet yöntemidir.

Hızlı kilo verme yöntemleri genel anlamda oldukça sağlıksızdır. Ancak Canan Karatay tarafından belirtilen bu hızlı kilo verme yöntemi, diğer yöntemlere göre daha masum kalmaktadır. Bu diyet listesinde özellikle de gün içerisinde 1 dilim glütensiz ekmek tüketilmesi dikkat çekmektedir. Hazırlanan diyet listesinde mümkün olduğu kadar protein alınmaktadır. Böylelikle de vücut direncinin diyet esnasında da korunması sağlanmaktadır.

Bu kapsamda merak edilen sorulardan birisi de Karatay diyeti ile ne kadar kilo verilir sorusunun yanıtıdır. Bu diyetin düzgün bir biçimde uygulanması durumunda insanlar 10 kiloya kadar verebilmektedir. Özellikle de diyet esnasında su içilmelidir. Yine Karatay diyetinde yasak olan şey ise yağlı yiyeceklerdir. Bu nedenle de hızlı kilo kaybı gerektiren gibi insanlar yoğurdu bile 1 kase yağsız yoğurt olarak tüketmelidirler.

Karatay Diyeti Nasıl Uygulanır?

Karatay diyeti nasıl uygulanır sorusunun yanıtı da bu diyet ise kilo vermenin yolunu arayanların merak ettikleri bir detaydır. Sağlıklı beslenme ve kilo verme için insanlar sıklıkla bu diyete yönelmektedir. Diyetin uygulanışı esnasında kahvaltı gibi önemli öğünü insanların kesinlikle atlamamaları gerekir. Bu esnada Canan Karatay’ın önerisi kahvaltıda 1 kibrit kutusu kadar peynir tüketmektir. Aynı zamanda Canan Karatay diyeti uygulanırken şekersiz çay tüketilmesi gerekir. Bu süreç içerisine beyaz peynir gibi proteinler sıkça tüketilirken şeker tüketilmemelidir.

Karatay Diyeti ile 10 Kilo Verdim

Karatay diyeti nasıl yapılır ve püf noktaları nelerdir diyenlerin ara öğün ve öğle yemeği gibi hiçbir öğünü kaçırmamaları gerekir. Yine bu süreçte limonlu su içmek de oldukça önemlidir. Canan Karatay diyeti uygulamak isteyenler Karatay diyet listesi konusuna da uymak durumunda kalırlar. Böylelikle de söz konusu olan diyet ile insanların zayıflamaları oldukça kolay hale gelir. Tabi ki bu süreç oldukça sağlıklı biçimde geçirilir.

 

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık