1. Anasayfa
  2. Moda

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Kadın

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Kadın
Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Kadın
0

Önü uzun arkası kısa saç modelleri kadın, aslında asimetrik saç modeli olarak geçen bu model yeni trendler arasına girmeyi başardı. Son dönemlerin en çok tercih edilen modellerinden olan Önü uzun arkası kısa saç modelleri kadın yeni yılın en trend modellerinden olmuştur. Modeli her yaş grubu tercih ederken model en çok farklılık isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.  Önü uzun arkası kısa saç modelleri kadın

Asimetrik saç kesiminin en özel detayları adında saklıdır. Bu saç kesim modelinin arkası daha kısadır. Ön taraflar arkaya göre daha uzun olmaktadır. Kesim modeli küttür fakat kesim arkadan öne doğru geldikçe uzamaya devam eder. Böylelikle yüz olduğundan daha ince ve daha zayıf gözükür. Asimetrik saç modeli uzun saçlı insanlar tarafından tercih edilmez. Ek olarak bu durum uzun saçlılar için uygun olmamaktadır.

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Kadın
Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Kadın

Önü uzun arkası kısa saç modeli yıllar önce hayatımıza girdi. Uzun yıllar önceye dayanan model 1990’lı yıllarda popülerliğini arttırarak 90 yılından bugüne kadar gelmeye başardı. Bu kadar popüler olmasının nedeni ise yüzü olduğundan çok daha ince ve zayıf göstermesi. Bir kez bu saç kesimini kullananlar bir daha vazgeçemiyor. Eğer siz de yüzünüzü daha ince gösterecek ve yüzünüze yakışacak bir saç modeli arıyorsanız siz de önü uzun arkası kısa saç modelini tercih edebilirsiniz.

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Kadın

Arkası kısa önü uzun saç kesimi oldukça popüler hale gelmiştir. Popülerliğini korumasının ve günden güne artmasının sebebi her yüz tipine uygun olmasıdır. Buna ek olarak yüzü olduğundan daha ince ve zayıf göstermesidir. Arkası kısa önü uzun saç modeli ile yüz hatlarınızı çok daha belirgin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Arkası kısa önü uzun saç modelini en çok yüz hatları keskin olmayan kişiler tercih ediyor. Tüm yüz hatlarına uyum sağlayan kesim her yüzü daha ince yaparken aynı zamanda yüz hatlarının çok daha belirgin olmasını sağlıyor. Eğer siz de saçınızı kestirmek istiyorsanız arkası kısa önü uzun saç modelini tercih edebilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir