1. Anasayfa
  2. Sağlık

Acı Çehre Tohumu Kullanıcı Yorumları 2022

Acı Çehre Tohumu Kullanıcı Yorumları 2022
Acı Çehre Tohumu Kullanıcı Yorumları 2019
0

Dünyanın hızla büyüyen kilo sorununa her gün bir kilo verme çözümü daha ekleniyor. Metabolizma ve bağırsak hızlandırıcı olarak son zamanlarda gündem olan acı tohum ve acı ot diğer faydalı etkileri ile dikkat çekmekte ve aynı zamanda kilo vermeyi de teşvik etmektedir. Açı çehre tohumu kullanıcı yorumları 2019 da örnek alındığında kilo vermeye yardımcı olmakla birlikte sağlıklı, dengeli beslenme ve egzersize ek olarak kullanılmalıdır.

Tüm bitkisel ürünlerde olduğu gibi acı çehreyi yüzünüze uygulamadan önce doktorunuza danışmalısınız. Özellikle kronik hastalığı olan kişilerin bu tür ürünleri kullanırken çok daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Vücutta biriken fazla suyun dışarı atılmasına yardımcı olarak, vücuttan yağların atılması, zayıflığı teşvik eden bir tohum olmaktadır. Bu nedenle kalıcı kilo kaybı söz konusu değildir. Tam olarak etkili olması ve kilo kaybını teşvik etmesi için uygun ve dengeli bir diyet önemlidir.

Acı Çehre Tohumu Kullanıcı Yorumları 2019
Acı Çehre Tohumu Kullanıcı Yorumları 2019

“Çok etkili gerçekten tavsiye ediyorum bende. Bol su ile tüketildiği sürece yan etkisi yokmuş su tüketilmezse sıvı ve elektrolit kaybı yapıyor.”

“Ben 64 yaşındayım acı çehre otunu yeni kullanmaya başladım bugün tam 3 gün oldu ama hiçbir değişiklik olmadı aksine bende kabızlık yaptı.”

“Basur hastaları da kullansın fayda görürler.”

“Her zaman alıp kullandığım ve yararını çokça gördüğüm bir bitki 3 gündür elime ulaştı ve her gün sabah akşam 3 4 tane çiğniyorum hiç bir yararını görmedim diğer kullandıklarım 2 tane bile çok işe yarıyordu gün içinde sadece bir defa alıyordum.”

Acı Çehre Tohumu Kullanıcı Yorumları 2019
Acı Çehre Tohumu Kullanıcı Yorumları 2019

Acı Çehre Tohumu Zayıflatır Mı?

Acı çehre tohumu zayıflatır mı? Sorusu kullanmayı düşünen kimseler tarafından merak edilmektedir. Sindirim sistemini düzenleyen ve bağırsak hareketlerini daha sağlıklı hale getiren acı bitki sıvı halde tüketilmelidir. Çay olarak veya demlenmiş çay olarak demlenebilir ve düzenli kullanımla 1 ayda 3-4 kilo verebilirsiniz. Acı otun başlıca faydalarından biri de sindirim sistemini düzenlemesidir. Acı çehre, bağırsak hareketlerini daha kolay ve hızlı hale getirir, ancak bu bitkiyi çay formunda tüketirken su alımınızı dengelemeniz gerekir. Sağlıklı bir beslenme programı ve özellikle düzeni mutlaka spor programı ile desteklenmelidir. Çok daha hızlı çalışması için gün içerisinde daha sık tuvalete gidilmelidir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir