1. Anasayfa
  2. Sağlık

Andulasyon Terapi Yorumları

Andulasyon Terapi Yorumları
Andulasyon Terapi Yorumları
0

Andulasyon terapi, özellikle son yıllarda kilo problemi yaşayan kişilerin yaşadıkları bu sorundan kurtulmak adına sıklıkla başvurdukları bir yöntemdir. Andulasyon terapi oldukça etkili sonuçlar sağlamakta olan yeni yöntemlerden bir tanesidir.

Andulasyon terapi kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kişinin vücudunda bulunan ödemlerin de yok edilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda sindirim sisteminde var olan problemlerin çözülmesi ve metabolizmayı hızlandırmak konusunda da oldukça etkilidir.

Andulasyon Terapi Yorumları
Andulasyon Terapi Yorumları

Andulasyon terapi genel olarak kilo sorunu yaşayan kişilerin tercih ettiği bir yöntem olmaktadır. Kilo vermek amacıyla Andulasyon terapi yaptırmak isteyenler aynı zamanda diyetisyen desteği almayı ve egzersiz yapmayı da unutmamalıdır.

Siz de kilo problemi yaşıyor ve Andulasyon terapi yaptırıp yaptırmamak konusunda kararsız kalıyorsanız Andulasyon terapi yorumları okuyarak daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz;

“İlk seansıma girdim. Gerçekten rahatlatan bir sistem. Kilo açısından da ilk seansımda incelme gördüm diyebilirim.”

“Andulasyona girdiğimden beri üç hafta oldu. Aynı zamanda diyetisyen desteği de alıyorum. Haftada iki kez andulasyona giriyorum. Şu an üç hafta oldu andulasyona başlayalı ve toplam sekiz kilo verdim yedi kilosu ise yağdan gitti.”

“Zayıflamaya yardımcı oluyor ama diyeti ve egzersizleri de unutmamak gerek.”

“İncelmeye yardımcı oluyor.”

Andulasyon Terapi Yorumları
Andulasyon Terapi Yorumları

Andulasyon Terapi Fiyat

Andulasyon terapi fiyat konusu kilo problemi yaşayan ve bu problemin çözümü için Andulasyon terapisi yöntemine başvurmayı düşünen kişilerin en çok merak ettikleri konulardan birisi olmaktadır.

Andulasyon terapisi kişinin ihtiyaçlarına yönelik olarak belirli bir program dahilinde ve seanslar halinde yapılmakta olan bir işlemdir. Bu nedenle fiyat konusunda etkili olan faktörlerden biri kişinin haftada kaç seansa ihtiyacı olacağıdır.

Andulasyon terapisi ortalama olarak haftada 3 gün yapılmaktadır. Ancak kişinin ihtiyacına göre daha az ya da daha çok günde de Andulasyon terapisi için seans oluşturulabilmektedir. Bu nedenle Andulasyon terapisinin ücreti de seans başı alındığı için farklı olmaktadır.

Bazı kişiler Andulasyon terapisinin oldukça pahalı olduğu olacağını düşünse de Andulasyon ile zayıflayanlar ortaya çıkan sonuçtan memnuniyetlerini her fırsatta belirtmektedir. Bu nedenle Andulasyon terapisi fiyatının karşılığını fazlasıyla veren bir işlemdir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir