1. Anasayfa
  2. Sağlık

Kreval Öksürük Şurubu Kullananlar

Kreval Öksürük Şurubu Kullananlar
Kreval Öksürük Şurubu Kullananlar
0

Kreval öksürük şurubu kullananlar birçok yorumda bulunmuştur. Bunlara geçmeden önce kreval öksürük şurubundan bahsetmek isteriz. Kreval kısaca bir öksürük şurubudur. Genel olarak grip veya soğuk algınlıklarında verilen boğaz kaşıntısından ileri gelen öksürüğü kesmek için kullanılır. Kreval öksürük şurubu farenjit sorunu çeken hastalarında en büyük kurtarıcısı durumundadır. Şimdi hakkında yapılan yorumlara göz atalım. Tadı çok güzel ve öksürüğü çabuk kesen bir şurup olduğunu söyleyenler var fakat birkaç kişi öksürüğünü kesmediğini fakat tadının güzelliğini vurguluyor.

Kreval öksürük şurubu kaç yaşında kullanılır? Kreval öksürük şurubu 3 yaşından sonra çocuklarınıza verebileceğiniz tadı güzel bir öksürük şurubudur. Doktorunuza danışmadan çocuklara vermeniz tavsiye edilmez. Dozu doktorun önerdiği kadar kullanılmalıdır.

Kreval Öksürük Şurubu Kullananlar
Kreval Öksürük Şurubu Kullananlar

Kreval şurup açıldıktan sonra ne kadar kullanılır? Kreval şurup genel olarak açıldıktan sonra genel olarak ambalajındaki son kullanma tarihine kadar kullanılabilir. Saklama koşulları çok önemlidir. Üzerinde yazan saklama koşullarına uyduğunuz takdirde ilacınızda bozulma olmayacaktır.

 Kreval Öksürük Şurubu Nasıl Kullanılır?

Kreval öksürük şurubu nasıl kullanılır? Yetişkin olan hastalarda günde 3 kere 2 şer doz olarak kullanılmalıdır. Bunun yanında eğer doktorunuz önerdiyse mutlaka doktorun önerdiği dozlarda kullanım sağlanmalıdır. Kreval öksürük şurubu aynı zamanda 1 haftadan fazla kullanılmamalıdır. İçildiği kap her gün yıkanmalı ve temiz olmalıdır. Bakteri üretebilmektedir. Bu yüzden yıkanıp kurutulmadan kullanım olmamasına dikkat edilmelidir.

İlginizi Çekebilir: Kumaş Pantolon Bayan Tesettür

Kreval Şurup Balgam Söktürür mü?

Kreval şurup balgam söktürür mü? Kreval şurup bir öksürük şurubudur. Öksürük kesmekten başka bir işlevi yoktur. Yani kreval şurup balgam söktürmez bunun yerine öksürüğünüzü kesmeye yarar. Kreval kısaca bir öksürük şurubudur. Genel olarak grip veya soğuk algınlıklarında verilen boğaz kaşıntısından ileri gelen öksürüğü kesmek için kullanılır. Kreval öksürük şurubu farenjit sorunu çeken hastalarında en büyük kurtarıcısı durumundadır. Bronşit hastaları da yoğunluklu olarak kullandığı kreval öksürük şurubu doktor tarafından yazılan bir ilaçtır. Yorumlarına baktığımız zaman tadının güzel olduğunu ve herkes tarafından beğenilerek kullanıldığını görürüz. Bunların yanında balgam sökücü özelliği maalesef ki yoktur. Balgam sökmek için kullanmayınız.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir