1. Anasayfa
  2. Uncategorized

Azad Yılmaz Kimdir?

Azad Yılmaz Kimdir?
Azad Yılmaz Kimdir
0

Azad Yılmaz kimdir? 6 Mayıs 1982 tarihinde samsunda dünyaya gelmiştir. Aslen Samsunlu olan Azad Yılmaz, 39 yaşında genç iş adamıdır. Son zamanlarda sosyal medya mecralarından yaptığı lüks paylaşımlar ile oldukça dikkat çeken Azad Yılmaz’ın ayrıca 4 tane çıkarmış olduğu şarkısı vardır. Bu popülerliği yüzünden son zamanlarda Azad Yılmaz Kimdir? Azad Yılmaz Nasıl Zengin Oldu? Gibi sorular sıkça merak edilmiş ve araştırılmıştır.

Azad Yılmaz Kimdir
Azad Yılmaz Kimdir

Azad Yılmaz, oto galeri, lüks araç alım satım işleri yapmaktadır. Bunun yanı sıra Künenfes adındaki künefe markası da ona aittir. Bu marka ülkemizde zincir marketlerde bulunmakta ve ayda yaklaşık olarak 4 milyon adet satılmaktadır. Yalnızca ülkemizde değil dünyada da birçok ülkeye yayılmış bir markadır.

Azad Yılmaz’ın 90 bin takipçisi olan bir Youtube kanalı bulunmakta ve bu kanalda viral olan videoları bulunmaktadır. Azad Yılmaz Instagram hesabını yaklaşık 700 bin kişi takip etmektedir. 1,72 santimetre boyunda ve 67 kilo ağırlığındaki Azad Yılmaz, çoğunluk olarak ülkemizde yatırımlarını yapacağını ve devam ettireceğini açıklamıştır. Azad Yılmaz sevgilisi olup olmadığı konusunda gizemini korumaktadır. Aynı zamanda Azad Yılmaz’ın babası ne iş yapar bilinmemektir.

İlginizi Çekebilir: Ayak mantarı Nasıl Geçer?

Azad Yılmaz Kimdir?

Asıl olarak oto galericilik mesleği yapan Azad Yılmaz, ayrıca Künenfes adında künefe markasının da sahibidir. Ayrıca yakın zamanda AZADMEN adında bir tekstil firması kurmuştur. Daha birçok farklı iş yaptığı da düşünülen Azad Yılmaz’ın şimdilik kesin olarak bilinen işleri bunlardır ancak bazı dedikodular da bulunmaktadır. Bunlardan en çok dile getirilenleri arasında 80 yıllık köklü bir turizm ve ulaştırma firması olan Ulusoy firmasının sahibi olduğu söylenmektedir. Bunun dışında Azad Yılmaz petrol firması olan Lukoil’in de sahibi olduğu hakkında dedikodular vardır ancak kendisinin net bir açıklaması bulunmamaktadır.

Azad Yılmaz’ın serveti yaptığı yatırımlar ile her geçen gün daha da artmaktadır. Yaşadığı lüks yaşamdan kesitleri paylaştığı sosyal medya hesaplarında lüks arabalara, mekanlara, tatillere ve evlere bakıldığında oldukça büyük bir mal varlığı olduğu düşünülmekte ancak kesin bir rakam verilememektedir. Ancak henüz 39 yaşında olduğu düşünülürse bu gidişle yakın zamanda ülkemizin en zengin insanlarından biri olabilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir