1. Anasayfa
  2. Cinsellik

Dooz Sprey Kullanıcı Yorumları

Dooz Sprey Kullanıcı Yorumları
Dooz Sprey Kullanıcı Yorumları
0

Dooz sprey kullanıcı yorumları diğer kişilere tavsiye eder niteliktedir. Erken boşalma nedeniyle tam cinsel tatmin elde etmek için mücadele eden herkese Dooz önerilir. Dooz Geciktirici Sprey, başa püskürtüldüğünde penis hassasiyetini azaltır ve püskürtmeden 5 dakika sonra etkisini gösterir. Aldıktan sonra, eskisinden 10 kat daha uzun süre seks yapabilirsiniz. Bu, daha uzun süre dayanma ve şanslı bayanı memnun etme beceriniz sayesinde ona birden çok orgazm verir.

“Almadan araştırmak istedim orjinal bir ürün. Ayrıca sağlıklı olması daha dikkat çekiciydi aldım gerçekten memnun kaldım partnerim için daha sağlıklıydı. Dooz olması süper tavsiye ederim. En azından diğer ürünler gibi su değil ve sağlıksız da değil.”

Dooz Sprey Kullanıcı Yorumları
Dooz Sprey Kullanıcı Yorumları

“Ürünün Türkçe ve İngilizce açıklamalarındaki süreler farklı. Ancak Türkçe açıklamasında yazdığı gibi 30 dakika değil 10 dakika önce kullanılmalı. Ürün kısa sürede etkisini gösteriyor (yaklaşık 10 dakikada) ve etkisi de kısa sürüyor (yaklaşık yarım saat). Tam etkili olması için kullanımınızı buna göre ayarlamalısınız.”

“Bende aşırı bir erken boşalma sorunu vardı. Site üzerinden Dooz siparişi verdim. Kullandım gerçekten etkisi mükemmel bundan önce birçok ürün kullandım ama hiçbir etki görmedim. Doozharika bir ürün üstelik hiç kokusu yok. Piyasadaki birçok ürünü kullanmış biri olarak Doozu tavsiye ederim.”

Geciktirici sprey kullanan kimseler bu yorumları iletmektedir. Alerjen durumlardan kaçınmak için içeriğini bilmek önemlidir. Partnerler bunu beraber incelemeyi unutmamalıdır.

Dooz Sprey Kullanıcı Yorumları
Dooz Sprey Kullanıcı Yorumları

Dooz Sprey Etkileri

Dooz sprey etkileri arasında erken boşalmayı engelleyerek uzun süreli bir performans sağlar. Daha uzun süren ereksiyon sayesinde özgüvenli olma seviyesinin artmasına yardımcı olur. Böylece partnerlerin alığı keyif arttığından sağlıklı bir cinsel hayata kavuşmalarına yardım etmektedir.

Dooz Sprey Nasıl Kullanılır?

Dooz sprey alan kimseler Dooz sprey nasıl kullanılır? Merak etmektedir. Kullanımı kendi paketinde anlatılıyor olsa da özetle aşağıdaki gibidir;

Penis ucuna iki kez püskürtün ve 5 dakika bekleyin ve devam edin. Püskürtmeden sonra karıncalanma yaşarsanız, bir dakika içinde geçeceği için görmezden gelin. Alternatif olarak, elinize püskürtebilir ve penisinize masaj yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir