1. Anasayfa
  2. Cinsellik

Geciktirici Sprey Kullananlar

Geciktirici Sprey Kullananlar
Geciktirici Sprey Kullananlar
0

Performans artırıcı geciktirici sprey, özellikle her yaştan erkeğin cinsel ilişki sırasında eşini veya partnerini utandırmamak için kullandığı en yaygın ilaçlardan biridir. Son yıllarda geniş kitleler tarafından geciktirici sprey kullananlar ve yaygınlaştırılan geciktirici sprey, seks sırasında erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin kurtarıcısı olarak karşımıza çıkıyor.

Bildiğimiz gibi erkekler için genç ya da orta yaştan bağımsız olarak karısının ya da partnerinin cinsel tatmini önemli ve erkeksi bir eylemdir. Sonuç olarak, cinsel açıdan başarısız erkeklerin sosyal ya da romantik ilişkilerinde karşılaştıkları sorunların sayısı artıyor. Bu nedenle erkekler, başta zaman etkili spreyler olmak üzere pek çok farklı tıbbi önlemle bu sorunlardan kurtulabilirler.

Geciktirici Sprey Kullananlar
Geciktirici Sprey Kullananlar

“Arkadaşlar ben çok erken boşalıyordum bende Geciktirici Sprey kullandım gerçekten harika ürünmüş herkese tasviye ederim ben kullandım gerçekten memnunum ayrıca kadınları da çok olumlu etkiliyor olumsuz, tiksindirici bir koku vermiyor. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.”

“İlk kez böyle bir ürün tecrübem oldu. Alırken tereddütlüydüm işe yaramaz herhâlde ama bi denemek lazım diye düşünerek aldım. Âmâ gerçekten işe yarıyor. Yanma vs. de olmadı bende.”

“Gerçekten işe yarıyor. İlk kullanımda olmuyor ama 2-3 derken…. Başarılı bir ürün. Yanma hissine de birazcık katlanılacak. Zaten katlanılmayacak bir şey olmuyor. Sorunu olanlara tavsiye ederim.”

“Gayet güzel bir ürün bu alışım 3. kez oluyor. Ürünü gerek zamandan 1-2 dk önce sıkılması gerek etkisini göstermesi için ve 15-20 dk geciktiriyor. Kokusu da güzel ne sizi ne karşınızdakini tiksindirmiyor. Sadece saklı kullanıldığında sizi açığa çıkartıyor.”

Geciktirici Sprey Kullananlar
Geciktirici Sprey Kullananlar

Geciktirici Spreyin Doğru Kullanımı

Bu ilaçtan maksimum faydayı alabilmek için geciktirici spreyin doğru kullanımı son derece önemlidir. Çünkü toplumda genel olarak kabul edilenin aksine geciktirici sprey sadece penisin ucuna sıkılmalıdır. Penisin her yerine püskürtmek, geciktirici spreyi gereksiz yere boşa harcayabilir ve aşağıdakiler gibi diğer istenmeyen sorunlara neden olabilir. Geciktirici Sprey’i uygun şekilde kullanmak isteyenler için aşağıdaki yöntemler tavsiye niteliğindedir:

  • Geciktirici Sprey’i tutma yeri yerine sadece penisin ucuna, üstüne ve altına püskürtün.
  • Tek seferde çok hızlı değil, art arda yalnızca 3 darbeyle geniş bir alana püskürtün.
  • En iyi cinsel tatmin için en az 20 dakika bekleyin.
  • Öte yandan penisinizi yıkamadan da seks yapabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir