1. Anasayfa
  2. Bilim

Dr Hamit Çelik Su Diyeti Yapanların Yorumları


0

Dr Hamit Çelik su diyeti yapanların yorumları genel olarak ilk günlerde her ne kadar zor gibi dursa bile ilerleyen günlerde alışıldığı da gözlenmektedir. Dikkatli bir şekilde kurallara uyma durumları meydana geldiği zaman da birçok kişi kısa sürede istedikleri gibi kilolar verebilirken, daha sağlıklı bir hal alabilmektedirler.

Dr Hamit Çelik Su Diyeti Nedir, Nasıl Yapılır?

Dr Hamit Çelik su diyeti nedir, nasıl yapılır kısmında birçok kişinin belirli detaylara dikkat etmesi gerekir. Bu anlarda önerilen durumlar incelenecek olduğu zaman;

  1. Sabah kahvaltı sırasında taze olarak sıkılan iki elma suyu gibi meyve suyu tüketimi
  2. Ara öğünlerde papatya ya da yeşil çay tüketimi
  3. Öğle saatlerinde bir porsiyon olacak şekilde meyve tüketimi
  4. Ara öğünlerde limonlu su tüketimi
  5. Akşam yemekleri için bir bardak su ile beraber bir kase çorba tüketimi
  6. Ara öğün olarak bir porsiyon meyve tüketimi olarak yapılabilir.

Dr Hamit Çelik Su Diyeti Nasıl Yapılır?

Dr Hamit Çelik Su Diyeti nasıl yapılır içerisinde neler var gibi birçok konuda merak edilir. Beden üzerinde detoks etkileri meydana gelmesi ve kalori yakım sürecini hızlandırmak için tercih edilir. Gün içerisinde tokluk hissi oluşması için su tüketimlerinin çok fazla olması gerekir.

Bir yandan da kan basınçlarının düşmemesi için gerekli olan besin ögelerinin alınması için tüketilen tüm besinlere çok dikkat etmek gerekir.

Dr Hamit Çelik Su Diyetinde Neler Yenir?

Dr Hamit Çelik su diyetinde neler yenir sorusu da birçok kişi için en önemli olan konulardan bir tanesidir. Tam 7 gün boyunca uygulanması gereken bir diyettir. Gün içerisinde ortalama olarak 3 litre su içmek gerekir. Yanında bir yandan da bitki çaylarından meyve sularına, sebze çorbalarından meyveler ve detoks sularına yer verilmektedir. Çok düşük kalorilerden meydana gelen bir diyet şekli olmasından ötürü bedenlerde enerji açığı meydana gelmektedir. Hem metabolizma hızlandırmasına yardımcı olurken hem de ciddi anlamda kilo kaybı olmasına yardımcı olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir