1. Anasayfa
  2. Güzellik

Karamel Bakır Saç Rengi

Karamel Bakır Saç Rengi
Karamel Bakır Saç Rengi
0

Karamel bakır saç rengi, dikkat çekici tonların başında geliyor. Karamel bakır saç rengi en özel saç renklerinin başında geliyor. Karamel bakır saç rengi, kullanıcıya iddialı bir görünüm kazandırıyor. Günümüzde en popüler saç renkleri içinde yer alıyor. Karamel bakır saç rengi; kahverenginin en özel tonları arasında yer alıyor. Yalnız iddialı ve güzel bu saç rengine kavuşmak büyük emek istemektedir. Açık renkli saça sahipseniz karamel bakır saç rengini hemen elde edebilirsiniz. Fakat koyu renkli saça sahipseniz karamel bakır saç rengini elde etmek için büyük uğraş vermeniz gerekiyor. Karamel bakır saç rengi açık saçın üzerine boyandığında ortaya muhteşem bir renk çıkar.

Karamel Bakır Saç Rengi
Karamel Bakır Saç Rengi

Karamel Bakır Saç Rengi Kimlere Yakışır?

“Karamel bakır saç rengi kimlere yakışır” sorusunu şöyle yanıtlayabiliriz. Karamel bakır saç rengi, açık cilt alt tonu olan kişilere çok yakışmaktadır. Soluk cildi olan ve kumral beyaz tenli kadınların kullanması bu saç rengini daha uygundur. Aynı zamanda karamel bakır saç rengi; mavi, yeşil ve ela gözlü olanlara çok yakışmaktadır. Kumral beyaz tene sahip kadınlar soluk renkli ciltlerini canlandırmak adına karamel bakır saç tonundan yararlanabilirler. Bahsettiğimiz göz rengine sahip kişilerde karamel bakır saç rengi çok yakışmaktadır. Şık bir görünüm kazandırdığını söyleyebiliriz.

Esmer cilt tonuna sahip kişiler karamel bakır saç rengini uygulamadan evvel mutlaka kuaförlerinden bilgi almaları gerekiyor. Kuaförünüz size doğru karamel saç rengini bulur. Bakır karamel saç boyası yüzü solgun kişilere çok yakışmaktadır. Yüzünün hem bakımsız hem de mat görüntüsünden rahatsız olan kadınların kurtarıcı rengidir. Açık tonlu kadınların güzelliğine güzellik karamel bakır saç rengi katacak.

İlginizi Çekebilir: Oval Yüz şekline Göre Saç Modelleri

Bakır Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

“Bakır karamel saç rengi nasıl elde edilir” noktasında koyu renkli saça sahip olanların birtakım adımları takip etmesi gerekiyor. O adımları şöyle sıralayabiliriz;

  • İlk olarak saç açıcı yapınız,
  • Açıcının arkasından boyayı saçınıza doğru bir şekilde uygulayınız,
  • Tam anlamda bakır karamel saç rengini tutturmak için saçınıza; tarçın bakır saç boyası da sürebilirsiniz,
  • 1 gün geçtikten sonra saçınızı; açık karamel saç rengine boyayabilirsiniz,
  • Tam bakır karamel saç rengine ulaşabilmek için; boyayı 2 kutu kullanmanız daha iyi olacaktır.

Yukarıda sıraladığımız adımlardan sonra canlı, ışıltılı ve parlak saça kavuşmuş olacaksınız.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir