1. Anasayfa
  2. Moda

Kısa Saç Modelleri Kadın

Kısa Saç Modelleri Kadın
Kısa Saç Modelleri Kadın
0

Kısa saç modelleri kadınlarda 2021 yılında en trend saç modelleri arasında yer almış ve bu senenin saç modası ve kısa saç modelleri trendleri arasında da kadınlarda kısa saç tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Kadın kısa saç modelleri yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken şey yüz şeklinize en uygun kısa saç modelinin hangisi olduğunu belirlemek ve size en çok yakışanı bulmaktır.

Kısa Saç Modelleri Kadın
Kısa Saç Modelleri Kadın

Kısa Bob Saç Modelleri

Kısa Bob saç modelleri, Özellikle çene hizasında bırakılan ve küt kesilen saç kesimi modelidir. Özellikle dalgalı saçlar için oldukça güzel ve uyumludur.

Pixie Saç Kesimi

Pixi Saç Kesimi, cesur kadınların tercihi olan bir kısa saç modelidir. Sıradanlıktan sıkıldıysanız bu saç kesimi ile pixie saç size farklı bir hava ve görünüm katacaktır. Aynı zamanda bu saç kesimi sayesinde saçlarınız oldukça rahat ve pratik bir kullanıma sahip olacaktır. Özellikle oval yüz hattına sahip kadınlarda pixie saç kesimi modeli oldukça yakışmaktadır.

Saç Kazıtma Modelleri

Saç kazıtma modelleri, kısa saç modelleri 2022 arasında son zamanlarda oldukça tercih edilmektedir. Saç kazıtma modelleri, çok kısa saç modelleri arasında yer almaktadır. Eğer saçlarınızla konuşulmak istiyorsanız veya saç derinizi dinlendirmek istiyorsanız bu saç modeli tam size göre. Daha canlı ve hacimli saçlar için de kazıtma işlemi oldukça iyi gelmekte ve aynı zamanda size ayrı bir hava da katmaktadır.

Saç kazıtma modelleri kadın tasarımları fark yaratmak isteyen cesur ve çılgın kadınların  tercihidir. Saçının tamamını kazıtmak istemeyenler ise ense kazıtma yaptırarak farklı bir kısa saç kesim modeli tercih edebilirler. Aynı zamanda Mohawk saç modelleri ve stilleri de ilginizi çekebilir.

İlginizi Çekebilir: Kakül Modelleri

Punk Saç Modeli Kadın

Punk saç modeli kadın tarzında kendinizi çılgın, asi, dağınık, kural tanımaz, rahat biri olarak tanımlıyorsanız ve aynı zamanda etkileyici bir saç modeli arıyorsanız punk saç modeli tam size göre. Terletmeyen ve oldukça şık ve modern gözüken bu saç modeli oldukça özeldir. Diğerlerinin arasında punk saç özellikle küçük yüzlü kadınlar için tercih edilebilecek bir saç modelidir.

Kısa saç modelleri 2022 ve havalı kısa saç modelleri bunlardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir