1. Anasayfa
  2. Yaşam

Web Postegro Nedir, Nasıl Kullanılır?

Web Postegro Nedir, Nasıl Kullanılır?
Web Postegro Nedir, Nasıl Kullanılır
0

Web Postegro nedir, nasıl kullanılır konusunda İnstagram’da gizli profilleri görmenizi sağlayanbir uygulama olarak birçok kişi tarafından merak edilen bir programdır. Stalklamak istenen profil gizliyse Web Postegro programı kullanılmaktadır. Postegro tarzı uygulamalar geçmiş yıllarda çok popüler olan arayanı bil uygulaması gibi çalışır. Örnek olarak A kişinin İnstagram profilinin gizli olduğu düşünülürse, B kişisi onun takipçisiyse bu durumda profiller görülür.

Bu zamana kadar Web Postegro uygulaması için hesap çaldıranlar görülmemiştir fakat tam olarak güvenmeden önce uygulamayı fake bir hesabınızla deneyebilirsiniz. Bilgilerinizi vermemek tamamen size kaldı ve herhangi bir endişeniz varsa sahte profil hesapları ile de giriş yapabileceksiniz.

Web Postegro Nedir, Nasıl Kullanılır
Web Postegro Nedir, Nasıl Kullanılır

Web Postegro Nedir, Nasıl Kullanılır?

Postegro nedir nasıl kullanılır konusunda stalk yapmak isteyenlerin favori uygulaması olan Postegro sayesinde takip etmediğiniz gizli hesapları bile görebilirsiniz. Popüler sosyal medya platformu olan İnstagram üzerinde binlerce gizli hesap bulunuyor. Fakat Postegro sayesinde takip etmediğiniz gizli İnstagram hesaplarını görüntüleyebileceksiniz. Postegro uygulaması genel olarak güzel bir hizmet verse de resmi uygulama mağazalarında kötü yorumları da bulunuyor. Postegro özelliklerine bakıldığı zaman,

  • Gizli profillerin gönderilerini görüntüleyebilirsiniz.
  • Gizli profillerin hikayelerini görebilirsiniz.
  • Detaylı şekilde arama yapabilirsiniz ve uygulama üzerinden birçok hesap kullanılabilir.
  • Sade ve anlaşılır bir ara yüzüne sahiptir.
  • Görüntülediğiniz gönderileri ve hikayeleri kaydedebilirsiniz.
  • Uygulamanın kendi video oynatıcısını kullanabilirsiniz.

Postegro Nasıl İndirilir?

Postegro nasıl indirilir için Postegro uygulaması, Lili Technologies tarafından geliştirilmiştir ve İnstagram’da takip edilmeyen gizli profilleri görüntülemeyi sağlayan bir mobil uygulamadır. Mobil uygulamasında İOS kullanıcıları App Store üzerinde üzerinden erişilebilir. Postegro ve benzeri uygulamalarının tek amacı, diğer kullanıcılarının gizliliklerini ihlal etmektedir. Yani gönderilerini kimlerin görmesini istemeyen bir kullanıcının profilindeki hikayeler dahil tüm paylaşımlar görülebilir. Üstelik profili görüntülediğiniz kullanıcıların bu durumdan haberi bile olmaz.

İlginizi Çekebilir: Kankayı Telefona Kaydetme Şekilleri Ve İsim Önerileri

Postegro uygulamasının kullanıcılara sunduğu ve öne çıkan özellikleri ile kişiler takip etmediği profilleri görüntüleyebilecekler ve görüntüledikleri bu paylaşımları kaydedebilecekler. Üstelik stalk sırasında kişiler gizli profillere daha çabuk şekilde ulaşabilecekler. Üçüncü taraf resmi olmayan bir uygulama olduğu için güvenilirliği kanıtlanmamıştır.

İlginizi Çekebilir
Elif İsminin Anlamı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir