1. Anasayfa
  2. Sağlık

Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü

Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü
Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü
0

Andulasyon kullanıcı yorumları kadınlar kulübü kullanmayı düşünen kimselerin araştırdığı bir durum olmaktadır. Andulasyon, biyofiziksel prensiplere dayalı yeni nesil tedavi yöntemlerinden biridir. Andülasyon, mekanik titreşim ve derin kızılötesi ısının birleşimidir.

Andulasyon teknolojisi, bilim adamları, eğitim klinikleri ve doktorlar arasındaki yakın iş birliğiyle geliştirilmiştir. Andülasyon terapisi sadece belirli bir organ veya organ sistemi üzerinde değil, önemli vücut fonksiyonları üzerinde pozitif bütüncül bir etkisi vardır.

Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü
Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü

Bu bakımdan Andulasyon, sağlığımızı geri kazanmanın ve korumanın temelidir. Bu şekilde tasarlanan bir program, daha sağlıklı, daha dengeli ve daha önce edinilmiş tüm yeme alışkanlıklarını dönüştürecek benzersiz bir beslenme alışkanlığı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

“Diyetisyenim ilk seansta 5 cm incelme olacağını söylemişti. 4 seans oldu, henüz 2 cm incelme oldu. Sanırım bu biraz beslenme şekli ve yaşam şekliyle alakalı.”

“Faydasını gördüm. Andulasyon ile zayıflayanlar yorumları birbirinden farklı olsa da ben yememe içmeme çok dikkat ettim.”

“Eğer düşünüyorsanız, Andulasyon öncesi sonrası için mutlaka fotoğraf çekin ya da ölçülerinizi not alın. Ben öyle yaptım.”

“Zayıflamaya yardımcı oluyor ama diyeti ve egzersizleri de unutmamak gerek.”

“İncelme sağladı ancak o kadar etkisi olmadı.”

“Rahatlatıcı olduğu gibi incelmeme de yardımcı oldu.”

“Kilo vermeye yardımcı oluyor.”

Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü
Andulasyon Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü

Andulasyonu Kimler Kullanabilir?

Son zamanlarda adını çokça duyduğumuz andülasyon cihazı hakkında özellikle kilo sorunu yaşayanlar Andulasyonu kimler kullanabilir? diye düşünerek detaylı bilgi almaya çalışıyor. Her şeyden önce, kimin için uygun olduğu, dikkate alınması gereken bir sorudur.

Kullanım sıklığı da kişiden kişiye değişebilmekle birlikte en yaygın olarak haftada 3 gün 30 dakika kullanılmaktadır. Programlar, kullanılabilirliklerinin bir parçası olarak hastalara özel olarak oluşturulur. Ayda yaklaşık 12 seans vardır.

Talep birkaç kişiye yöneltilebilse de önce uygun olup olmadığını görmek için biraz araştırma yapılır. Tedavi yöntemi en çok sporcular tarafından kullanılmaktadır. Kronik kemik veya vücut problemi olan kişilerde de tercih edilebilir.

Doktorlar, uyku sorunları veya kronik gerginlik ve stresleri olan hastalarına da tavsiye edebilirler. Ancak andulasyon cihazı hamilelere ve 15 yaş altı kişilere önerilmemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir