1. Anasayfa
  2. Sağlık

Andulasyon Kullanıcı Yorumları

Andulasyon Kullanıcı Yorumları
Andulasyon Kullanıcı Yorumları
0

Andulasyon, başta kronik ağrı sorunları olmak ile birlikte aşırı kilo problemi yaşayan kişilerde, ödem ve selülit gibi sorunların tedavisinde ve huzursuz bacak sendromu olarak bilinen tıbbi bir durumun tedavisi için kullanılmaktadır.

Andulasyon işlemi sayesinde akut ve kronik ağrılar azaltılabilmektedir. Aynı zamanda vücuttaki stresin azaltılması konusunda da oldukça etkili bir işlemdir. Andulasyon kullanıcı yorumları da bu işlemin ne kadar etkili bir işlem olduğunu göstermektedir.

Andulasyon Kullanıcı Yorumları
Andulasyon Kullanıcı Yorumları

“Ağrılarım için andulasyon yaptırdım. Birkaç seansta bile çok etkili sonuçlar aldım bu işlem sonucunda. Yaşam kalitem arttı diyebilirim.”

“İki haftadır seanslara devam ediyorum herkese tavsiye ederim mükemmel bir alet gerçekten. Hastalık, ağrı ve stres azaltıyor.”

Andulasyon Kimlere Yapılmaz?

Andulasyon her ne kadar doğru uygulamalar yapıldığında ortaya oldukça başarılı sonuçlar çıkarsa da bazı kişilerin vücut yapıları andulasyon işlemi için uygun olmamaktadır. Andulasyon kimlere yapılmaz? Sorusunun yanıtını sizler için vermeye çalışacağız.

Andulasyon, son derece etkili sonuçlar veren bir işlemdir. Andulasyon sayesinde yalnızca zayıflamak sağlanmaz, aynı zamanda pek çok sağlık sorununun çözülmesi için de kullanılabilir. Ancak Andulasyon, kalp pili bulunan kişilere ve hamilelere uygulanmaması gereken bir işlemdir.

Andulasyon Kullanıcı Yorumları
Andulasyon Kullanıcı Yorumları

Kalp pili bulunan ve hamile olan kişiler dışında kalan her cinsiyetten ve her yaştan kişiye bu işlem rahatlıkla uygulanabilmektedir. Andulasyon, kızılötesi ışınların ve titreşimlerin kullanıldığı bir işlemdir. Titreşimler sayesinde vücutta bulunan hücreler uyarılmakta ve bu sayede de vücudun yenilenip onarılması sağlanmaktadır.

Andulasyon Sonrası Yapılması Gerekenler

Andulasyon işlemi oldukça başarılı işlemlerden bir tanesi olarak günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Andulasyon sonrası yapılması gerekenler konusunda en önemli husus, vücudun sıvı kaybını telafi etmek için bol sıvı tüketimine ihtiyaç olmasıdır.

Çünkü andulasyon işlemi esnasında vücuttan büyük miktarda sıvı çıkışı olduğu için kişinin vücudunda büyük bir sıvı kaybı meydana gelmektedir. Bu nedenle de kişinin sağlıklı kalabilmesi için bu sıvı kaybının geri kazandırılması oldukça büyük öneme sahip olmaktadır.

Bu nedenle Andulasyon işlemi yaptıran kişilerin işlem sonrasında bol miktarda sıvı tüketmeye ve vücutlarında kaybettikleri sıvı miktarını geri kazanmaya çalışmalarına gerek olmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir