1. Anasayfa
  2. Sağlık

Andumedic 3 Kullanıcı Yorumları

Andumedic 3 Kullanıcı Yorumları
Andumedic 3 Kullanıcı Yorumları
0

Andumedic 3 isimli cihaz, vücuda gönderdiği kızılötesi ışınlar ve titreşimler ile çalışan bir cihazdır. Bu cihazın kişilere sağladığı faydalardan ilki en çok tercih edilme nedeni olan zayıflama olarak belirtilebilir.

Cihazın gönderdiği kızılötesi ışınlar ve titreşimler sayesinde vücutta bulunan doku ve hücreler harekete geçirilerek hızlı bir şekilde kilo verilmesi sağlanmaktadır. Bu nedenle özellikle son yıllarda pek çok klinik tarafından kullanılmaya başlanmış bir cihazdır.

Andumedic 3 Kullanıcı Yorumları
Andumedic 3 Kullanıcı Yorumları

Andumedic 3 cihazı, vücutta bulunan hücreleri uyararak canlanmasını ve bu sayede de vücudun kendi kendisini onarmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda Andumedic 3 cihazı kullanılarak kişinin sahip olduğu bel ağrıları gibi sorunların da çözümü sağlanmaktadır.

Andumedic 3 cihazının kullanım alanlarında vücudun tüm bölümleri yer almaktadır. Yalnızca ağrı olan bölgelerde kullanılması gerekmez. Genel olarak tüm vücutta faydalı olmakta ve vücudun dinçleşmesini sağlamaktadır.

Andumedic 3 kullanıcı yorumları da kişilerin kullanmış oldukları bu cihazdan aldıkları faydayı ve memnuniyetlerini belirtmektedir;

“Gittiğim diyetisyende incelmek için andulasyon cihazı vardı. Bugün girdim. Titreşim vererek bütün vücudu harekete geçiriyor. Masaj aleti gibi çok rahatlatıcı.”

“Bayağı bir incelme sağladı ben de. Yalnız diyet ve sporu bırakmadım.”

Andumedic 3 Kullanıcı Yorumları
Andumedic 3 Kullanıcı Yorumları

Andumedic 3 Nasıl Kullanılır?

Andumedic 3 nasıl kullanılır? sorusuna cevap olarak, bu cihazın genel anlamıyla kilo sorunu olan kişilerde işe yaradığını söylemek mümkündür. Daha çok da kişiler zayıflamak amacı ile bu cihazın kullanıldığı kliniklere başvurmaktadır. Bazı diyetisyenler de bu cihazdan faydalanarak danışanlarına daha hızlı bir şekilde kilo kaybı sağlamaktadır.

Andumedic 3 cihazı, kişiye özel bir bazı ölçümlerin yapılmasının ardından belirli bir güçte ve sürede kullanılmaktadır. Ortalama olarak seanslar 30 dakika sürmekte olsa da kişinin mevcut durumuna göre farklılıklar olabilmektedir.

Genel olarak haftada birkaç gün boyunca 30 dakika olmak üzere andumedic 3 cihazı ile terapi yapılmaktadır. Ancak bazı durumlarda ve kişinin talebine göre de daha az ya da daha çok seans da yapılabilmektedir.

Genel olarak andumedic 3 cihazını kullanarak zayıflayanlar bu işlemden son derece memnun kalmaktadır. Bu cihazın kullanımının yanında egzersiz ve diyete başvurulması da kilo kaybını korumaya yardımcı olmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir