1. Anasayfa
  2. Sağlık

Anestol Krem Vajinaya Sürülür Mü?

Anestol Krem Vajinaya Sürülür Mü?
Anestol Krem Vajinaya Sürülür Mü
0

Anestol krem vajinaya sürülür mü? Anestol krem kaşıntı, çatlaklık, meme ucu tahrişi gibi durumlarda kullanılan bir üründür. Anestol kremi kullanacak olanlar tüm bunların yanı sıra farklı bölgelerde de kullanımı yapılabilir mi diye merak ediyor. O sorulardan biri olarak ise Anestol krem vajinaya sürülür mü? konusunda olduğunu söylemeliyiz. Cinsel birliktelik esnasında vajinada ağrı ve acı hissiyatı oluşabilir. Vajina bölgesindeki acıyı hafifletmek amacıyla anestol krem kullanılabilir. Lokal anestezik bir ilaç türü olduğundan dolayı doğal olarak ağrı ve acı üzerinde anında uyuşturma etkisi yaratır. Bu sayede vajinadaki yanma, acı gibi hissiyatlarınız üzerinde de etkili olacaktır. Vajinusmus rahatsızlığından olan kişilere ise doktor tarafından bu kremin önerildiğini söyleyebiliriz.

Anestol Krem Mantara İyi Gelir Mi?

Bilindik cilt hastalığından biri ise mantardır. Mantar oluşumu cilt yüzeyinde meydana gelirken pek çok  bölgelerde de oluşabiliyor. Haliyle mantarın geçmesi içinde çözüm yolları aranmaktadır. Anestol krem mantara iyi gelir mi? konusu da bu tarz sorunlar yaşayan kişiler açısından önemli olmaya başlamıştır. Genital bölgelerde mantar oluşumu söz konusu olmaktadır. Bu sebepten dolayıdır ki genital bölgedeki mantarın gitmesi içinde anestol krem kullanımına başvurulmaktadır. Vajinal hastalıklar üzerinde de etkili diyebileceğimiz bir özelliklere sahip olmasından dolayı doğal olarak doktor tarafından da anında kullanılması adına önerilen bir ilaç olarak ön plana çıkmaktadır. Bu sayede doktorunda önermesi sonrasında herhangi bir sorun yaşanmadan mantar hastalığının tedavi edilmesi amacıyla kullanımını gerçekleştireceksiniz.

İlginizi Çekebilir: Saç Örgü Modelleri

Anestol Merhem Vajinal Kaşıntıya İyi Gelir Mi?

Cinsel birliktelik sonrası ve aynı zamanda da regl öncesinde gelen akıntılar vajinal bölgede kaşıntılara neden olur. Üstelik bu kaşıntıların şiddetli şekilde olması ister istemez kadınları da olumsuz şekilde etkilemeye neden olur. Vajina bölgesinde meydana gelen sürekli kaşınma hissiyatının giderilmesi içinde anestol merhem kullanımı yapılmalıdır. Çünkü anestol merhem vajinal kaşıntıya iyi gelir mi? diyenler için oldukça etkili çözümler sunduğunu söylemeliyiz. Eğer ki vajina bölgesinde sürekli kaşıntı durumu oluştuysa o zaman merhemi kullanarak bu sorunların kısa süre içerisinde ortadan kalkmasını sağlamaya başlamış olursunuz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir