1. Anasayfa
  2. Sağlık

Gürkan Kubilay Diyet Listesi 3 Ayda 30 Kilo

Gürkan Kubilay Diyet Listesi 3 Ayda 30 Kilo
Gürkan Kubilay Diyet Listesi 3 Ayda 30 Kilo
0

Gürkan Kubilay Diyet Listesi 3 Ayda 30 Kilo – özellikle Kanal D ekranlarında yaptığı program ardından birçok kişinin merakla araştırdığı bir konudur. Günümüzün en büyük sağlık sorunlarının başında bilindiği üzere fazla kilolar ve bu kilolardan dolayı gözlenen obezite olmaktadır. Yedisinden yetmişine kadar herkesin başındaki büyük bir sorun olarak gözlenen kilolardan kurtulmak için Gürkan Kubilay’ın sunduğu öneriler birçok kişinin hayatına ışık tutacak gibi duruyor.

Gürkan Kubilay diyet programı dikkatli bir şekilde uygulanırken porsiyonlara uyulduğu zaman 3 ay kadar kısa sürede 30 kg kadar verdirdiği gözlenmektedir. Birçok kişinin sağlık sorunu yoksa rahat bir şekilde uygulayabilecek olduğu bir listedir.

Gürkan Kubilay Diyet Programı

Gürkan Kubilay diyet programı kahvaltı, ara öğünler, öğle yemeği, kaçamak saati ve akşam yemeği gibi birden fazla öğünden meydana gelir. Bu listede herkesin gerekli ihtiyaçları rahat bir şekilde alabilmesi sağlanır. Örneğin ilk gün için verilen liste incelenecek olduğu zaman;

  1. Sabah 07:30 ve 9:00 arasında bir bardak zencefil çayının yanı sıra 2 dilim kepek ekmek arası kaşarlı tost, bir çay kaşığı reçel, domates ve salatalık yer alır.
  2. 10:00 ve 10:30 saatleri arasında ara öğün olarak 4 ila 5 isteğe göre kepek bisküvi tüketimi vardır.
  3. Öğle yemeği 13:00 saatinde olurken bir gün için bir kase kereviz çorbası önerilirken yanında salata ve bir meyve yer alır.
  4. 16:00 saatinde meydana gelen ara öğünde mevsimine göre bir greyfurt ya da bir avuç kiraz tüketimi gözlenir.
  5. Akşamları 19:00 ve 20:00 saat aralığı akşam yemeği için uygun görülürken kaçamak saatleri olarak belirlenir ve kişiler o an kendi isteklerine göre bir öğün tüketebilirler.
  6. Uyumadan önce son kez 22:00 aralığında ara öğün olarak bir bardak süt önerilir.
Gürkan Kubilay Diyet Listesi 3 Ayda 30 Kilo
Gürkan Kubilay Diyet Listesi 3 Ayda 30 Kilo

Bir gün için liste bu şekilde meydana gelirken aslında bir kişinin alması gereken gerekli proteinlerden yağlara ve karbonhidratlara kadar her şeye yer verilir ve bu sayede kimse en ufak sorun yaşamadan diyet listesine uyabilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir