1. Anasayfa
  2. Sağlık

Contractubex Kullanıcı Yorumları

Contractubex Kullanıcı Yorumları
Contractubex Kullanıcı Yorumları
0

Contractubex, kişinin vücudunda bulunan ve geçmeyen sivilce izi, yara izi ve çatlak izleri gibi sorunların çözüme ulaştırılmasında oldukça etkili bir jel kremdir. Contractubex, eczanelerde satılmakta ve pek çok kişinin uzun yıllardır memnuniyet ile kullandığı bir krem olarak bilinmektedir.

Bu krem özellikle ameliyat sonrası kişinin vücudunda kalan dikiş izi, geçmeyen akne izleri ve ameliyat ile alınmış olan benlerin bıraktığı izleri bile yok edebilme özelliğine sahiptir. Vücutta bulunan neredeyse her yara izini iz kalmayacak şekilde iyileştirmekte ve yok etmektedir.

Contractubex Kullanıcı Yorumları
Contractubex Kullanıcı Yorumları

Contracubex kullananların yorumları hakkında fikir edinmeniz açısından şu yorumları paylaşabiliriz;

“Ameliyat izim için kullandığım yara izimin görüntüsünü mükemmel şekilde azaltan jel. Ben bir sene boyunca sabah akşam kullandım ve ikinci aydan sonra etkisini gördüm, keşke tembellik yapmayıp kullanmaya devam etseydim. Kullananlar da aksatmadan sabah akşam sürerlerse lekelerde büyük oranda azalma olur diye düşünüyorum.”

“İlacı yaklaşık 2 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Yüzümdeki yara izlerinin yarısından fazlası kayboldu, memnunum.”

“Yani bu denli takdir ettiğim başka bir ilaç yok. Son derece kullanışlı ve de etkili bir ilaç.”

Contractubex Kullanıcı Yorumları
Contractubex Kullanıcı Yorumları

Contractubex Yüze Sürülür Mü?

Vücutta bulunan ve istenmeyen pek çok izi iyileştirdiğini duyan kişiler Contractubex yüze sürülür mü? sorusunu da merak etmektedir. Daha önce de belirttiğimiz gibi Contractubex, kişinin vücudunun herhangi bir yerinde bulunan ve istenmeyen izlerin iyileştirilmesi için kullanılmaktadır.

Genel olarak ergenlik döneminden kalma akne izleri ya da sivilce lekeleri gibi sorunlar da pek çok kişinin yaşadığı sorunlardır. Özellikle yüz bölgesinde ortaya çıkan sivilce ve akneler kişinin öz güvenini düşürmektedir.

Bu nedenle yüz bölgesinde akne ya da sivilce problemi yaşayanlar bu soruna bir çözüm aramaktadır. İşte Contractubex krem de tam bu sorunlar için üretilmiştir. Bu nedenle bu kremin akne olan bölgeye sürülmesi, akne lekelerinin giderilmesi için son derece faydalıdır.

Yani bu kremin yüz bölgesine sürülmesinde hiçbir sakınca yoktur. Ancak kremin içeriğinde bulunan bir maddeye karşı kişi alerjik reaksiyon gösteriyor ise bu durum göz önünde bulundurulmalıdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir