1. Anasayfa
  2. Yaşam

Ecrin Su Çoban Kaç Yaşında?

Ecrin Su Çoban Kaç Yaşında?
Ecrin Su Çoban Kaç Yaşında
0

Ecrin Su Çoban Kaç Yaşında? Sorusu son zamanlarda oldukça merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Ecrin Su Çoban, 16 Kasım 2006 tarihinde Kocaeli ilinde dünyaya gelmiştir ve şu an 15 yaşındadır.

Ecrin Su Çoban Kaç Yaşında
Ecrin Su Çoban Kaç Yaşında

Ecrin Su Çoban Kimdir?

16 Kasım 2006 Kocaeli doğumlu olan Ecrin Su Çoban, 15 yaşındadır. Akrep burcu olan Ecrin Su Çoban, 1,43 santimetre boyunda ve 32 kilo ağırlığındadır. 2018 yılında katılmış olduğu televizyon programı O Ses Çocuklar adlı müzik yarışmasında gösterdiği başarılı performanslar ile ünlenen ve çok sevilen Ecrin Su Çoban, bu yarışmada ilk turda Nil Karaibrahimgil-Kanatlarım Var Ruhumda, çeyrek finalde Atiye-Ya Habibi ve yarı final de ise Gökçe-Tik Tak şarkılarını söylemiştir. Ancak finalde kaybederek ikinci olmuştur. Finalde kaybetse bile muhteşem sesi ve performansıyla seyirciler tarafından çok sevilen ve desteklenen Ecrin Su Çoban, bu yarışmanın ardından ilgi odağı haline gelmiş ve sevenleri tarafından takip edilmeye başlamıştır. Bu yarışmanın ardından kazandığı ün ile birlikte bir Youtube kanalı açmış ve çok sevilmiştir.

Günümüzde Ecrin Su Çoban’ın kendi ismindeki Youtube kanalında 1 milyonun üzerinde bir takipçi sayısı bulunmaktadır. Burada farklı türlerde içerikler çeken Ecrin Su Çoban, takipçileri tarafından ilgiyle izlenmektedir. Ecrin Su Çoban’ın videoları yüksek izlenme sayılarına ulaşmakta ve takipçileri Ecrin Su Çoban’ın yeni videoları için sabırsızlıkla beklemektedir. Ayrıca bu kanalının dışında Ecrin Su Çoban’ın Oyuncak Dünyası adında ikinci bir kanalı bulunmaktadır. Bu Youtube kanalı ise yaklaşık 50 bin takipçiye sahiptir. Şu anda Ecrin Su Çoban Youtube mecrasında oldukça tanınmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Cemre Solmaz Kaç Yaşında?

Ayrıca 2018 yılındaki başarısından sonra önemli işlerde yer alan ve şarkı söylemeye dehala devam eden Ecrin Su Çoban, 2019 yılında, o sene yayınlanan Afili Aşk dizisinin şarkısı olan Afili Aşk’ı Aslı Demirer ile birlikte söylemiştir. Bunun yanı sıra 2019 yılında kariyerindeki diğer bir adım olan oyunculuk mesleğine atılmıştır. Ecrin Su Çoban, ilk oyunculuk deneyimini 2019 yapımı olan Masal Şatosu: Sihirli Davet filmi ile yaşamıştır ve sinema ve dizi işlerinde yer almaya devam etmektedir. Aynı zamanda 2019 yılında bir müzikal tiyatro olan Alice Müzikali’nde de yer almıştır.

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir