1. Anasayfa
  2. Yaşam

Cemre Solmaz Kaç Yaşında?

Cemre Solmaz Kaç Yaşında?
Cemre Solmaz Kaç Yaşında
0

Cemre Solmaz kaç yaşında? Sosyal medya fenomeni Cemre Solmaz’ın yaşı hayranları ve takipçileri tarafından oldukça merak edilmektedir. Peki, Cemre Solmaz kaç yaşında? Cemre Solmaz, 13 Nisan 2000 doğumludur ve şu an 22 yaşındadır. İlk olarak Tiktok uygulamasında fenomen olan Cemre Solmaz şu anda Youtube ve İnstagramda da oldukça popülerdir.

Cemre Solmaz Kaç Yaşında
Cemre Solmaz Kaç Yaşında

Cemre Solmaz Kimdir?

Cemre Solmaz Kimdir? Diye merak ediyorsanız eğer bu yazı tam size göre. Cemre Solmaz, 13 Nisan 2000 tarihinde Ordu’nun Fatsa ilçesinde doğmuştur. Üniversite mezunudur ve iki yıllık hemşirelik eğitimi almıştır ve ardından bir süre hemşire olarak çalışmıştır. Anne ve babası şu anda ayrı olan Cemre Solmaz, bu boşanmadan sonra babası ile arası açılmış ve görüşmemeye başlamıştır. İlk olarak çektiği Tiktok videoları ile ünlenmiş ve burada büyük bir takipçi kitlesine sahip olmuştur. Ardından onu seven takipçilerinin artması ile şu an İnstagram ve Youtube’da da oldukça yüksek bir takipçi sayısına sahiptir. Boyu 1.68 olan fenomenin burcu koç, kilosu ise 50’dir.

Cemre Solmaz’ın Sevgilisi

Cemre Solmaz’ın sevgilisi oldukça merak edilmektedir ancak Cemre Solmaz katılmış olduğu programlarda sevgiliniz var mı? Sorusuna her defasında hayır cevabı vermiştir. Yani şu anda Cemre Solmaz’ın bir sevgilisi bulunmamaktadır. Zaman zaman bazı fenomenler ile adı aşk dedikoduları ile anılsa da şu anda bilinen bir sevgilisi yoktur.

İlginizi Çekebilir: Azad Yılmaz Kimdir?

Cemre Solmaz TikTok

Çektiği başarılı ve dikkat çeken TikTok videoları ile ünlü olan sosyal medya fenomeni, Cemre Solmaz TikTok hesabında 8 milyon 700 bin takipçiye sahiptir. Türkiye’nin TikTok uygulamasında en çok takipçisi olan fenomenlerinden biri konumundadır.

Cemre Solmaz Youtube

Cemre Solmaz Youtube mecrasında da oldukça popülerdir. Kendi adını taşıyan Youtube kanalında şu anda 2 milyonu aşkın bir takipçi sayısına sahiptir. Cemre Solmaz Youtube kanalında, yaşam stili, soru cevap, vlog, challenge tarzında videolar çekmektedir. Cemre Solmaz Youtube videoları sevenleri tarafından oldukça beğenilmektedir.

Cemre Solmaz İnstagram

Cemre Solmaz İnstagram uygulamasında oldukça popülerdir ve paylaşımları pek çok insan tarafından merakla takip edilmektedir. Cemre Solmaz’ın İnstagram’da 3 milyona yakın bir takipçisi vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir